Wydział Studiów Edukacyjnych

Fotografia w nagłówku
dr Iwona Chmura-Rutkowska
W szkole podobnie jak w każdej innej instytucji i środowisku pracują ludzie o różnych systemach wartości, przekonaniach. Warto znaleźć wśród kadry pedagogicznej bratnie i siostrzane dusze: osoby, których nastawienie do życia, styl działania jest nam bliski pisze w swym komentarzu dr Iwona Chmura...
Fotografia w nagłówku
Jagoda Haloszka
Studenci UAM bez Granic, a właściwie Studentki Marta Wawrzyniak i Jaśmina Markiewicz wyruszyły w podróż na Madagaskar.
Fotografia w nagłówku
Jagoda Haloszka
Przyszli doktoranci UAM pochodzący z Izraela, w dniach od 3 do 9 lipca, uczestniczą w warsztatach naukowych, podczas których będą przygotowywać się do otwarcia przewodu doktorskiego oraz napisania pracy doktorskiej na naszym Uniwersytecie.
Fotografia w nagłówku
Ewa Konarzewska-Michalak
W jaki sposób edukacja może pomóc w ratowaniu planety i cywilizacji przed zagładą? Na to min. pytanie odpowiadał prof.Christoph Wulf, wybitny prof. antropologii i nauk o edukacji na seminarium zorganizowanym na WSE. Profesor otworzył również wystawę doktorantów "Podróże edukacyjne".
Fotografia w nagłówku
Ewa Konarzewska-Michalak
Z prof. UAM dr. hab. Jackiem Pyżalskim z Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM rozmawia Ewa Konarzewska-Michalak.
Fotografia w nagłówku
Pedagogika WSE UAM
Dr hab. Michał Klichowski z Wydziału Studiów Edukacyjnych został naukowym koordynatorem grantu European Cooperation in Science and Technology: European Network on Brain Malformations (Neuro-MIG).