Wydział Studiów Edukacyjnych

Fotografia w nagłówku
Magdalena Ziółek
– Gdy pytam moich studentów o to, co chcieliby robić w życiu, o czym najbardziej marzą, często słyszę, że o podróżach, najlepiej dalekich, aby poznać zupełnie inny świat – mówi dr Grażyna Barabasz, opiekunka Koła Naukowego Edukacji Międzykulturowej na WSE.
Fotografia w nagłówku
redakcja
Na UAM trwa XI Ogólnopolski Zjazd Pedagogiczny „Przesilenie. Budujmy lepszy świat w sobie i pomiędzy nami“. Pedagodzy z całej Polski obradować będą jeszcze dwa dni.
Fotografia w nagłówku
Magdalena Ziółek
W Auli UAM trwa XI Ogólnopolski Zjazd Pedagogiczny „Przesilenie. Budujmy lepszy świat w sobie i pomiędzy nami“. Spotkanie prowadzą: prof. Agnieszka Cybal-Michalska -przewodnicząca XI Ogólnopolskiego Zjazdu Pedagogicznego oraz prof. Piotr Kostyło Przewodniczący Polskiego...
Fotografia w nagłówku
Magdalena Ziółek
Z prof. Agnieszką Cybal-Michalską, przewodniczącą XI Ogólnopolskiego Zjazdu Pedagogicznego oraz prof. UAM Sylwią Jaskulską, członkinią Komitetu Organizacyjnego, rozmawia Magda Ziółek.
Fotografia w nagłówku
Prof. Marcin Piechocki
- To Mariusz sprawił, że w moim życiu, od niemal dwudziestu lat, jest jeden, niezmiennie cotygodniowy, element – mecz w piątkowe wieczory - pisze o zmarłym niedawno prof. Mariuszu Dembińskim prezesie zespołu Orły Rektora.
Fotografia w nagłówku
Ewa Konarzewska-Michalak
Z dr. Mirosławem Radołą z Wydziału Studiów Edukacyjnych, laureatem Nagrody Praeceptor Laureatus rozmawia Ewa Konarzewska-Michalak.