Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa

Prof. dr hab. Andrzej Sakson otrzymał Odznakę Honorową za Zasługi dla Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Profesor odbierze Odznakę 30 sierpnia na Sesji Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Krzysztof Smura
Z prof. UAM Szymonem Ossowskim, opiekunem Koła Naukowego Marketingu Politycznego, rozmawia Krzysztof Smura.
Jagoda Haloszka
Każdy z nas przyjmuje w życiu określone role i maski. Zdaję sobie sprawę z tego, że wykładając na uniwersytecie muszę być konsekwentna i stanowcza - mówi dr hab. Dominika Narożna w rozmowie z Jagodą Haloszką
Studenci i studentki z WNPiD promują swój wydział organizując „Jeden z Dziewięciu. Turniej Wiedzy Studentów UAM”. Nie chodzi w nim o zdobycie pieniędzy, ale o popularyzację wiedzy, ciekawostek o świecie i dobrą zabawę.
Jagoda Haloszka
Podczas Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego został wybrany nowy zarząd Samorządu Studentów UAM. Na jego czele stanęła Julia Przybyłowska, która na co dzień studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa.
Krzysztof Hajder
60 tysięcy złotych zebrano na pomoc humanitarną dla osieroconych dzieci i seniorów podczas „XI Koncertu Charytatywnego - UAM Charytatywnie. Jednym Głosem z Wolną Ukrainą”. Wydarzenie odbyło się w czerwcu w Auli UAM.