Wydział Prawa i Administracji

Fotografia w nagłówku
redakcja
Sposób przygotowania zmienionego wykazu czasopism naukowych i określone elementy jego treści stanowią rażące naruszenie prawa - czytamy w uchwale Rady Naukowej Dyscypliny Nauki Prawne WPiA UAM.
Fotografia w nagłówku
Przemysław Stanula Biuro Prasowe UAM
Polski zespół zdobył 4. miejsce w światowym konkursie Moon Base Design Contest. Konkurs zorganizowało stowarzyszenie Moon Society z siedzibą w USA. W zespole Innspace pracowała Małgorzata Popiel, studentka Wydziału Prawa i Administracji UAM.
Fotografia w nagłówku
Ewa Konarzewska-Michalak
Prof. Anna Musiała: - W habilitacji nie pisze się kontrowersyjnych rzeczy. A już absolutnie niczego się nie odkrywa. Z najmłodszą profesorką na Wydziale Prawa i Administracji o środowisku nauki prawa pracy rozmawia Ewa Konarzewska-Michalak.
Fotografia w nagłówku
redakcja
20 stycznia o godzinie 9.30 odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji UAM konferencja pt. „Ochrona zdrowia w czasach pandemii. Zagadnienia ekonomiczne, medyczne i publicznoprawne.” Swoją obecność na konferencji zapowiedziała Ewa Kopacz wiceprzewodnicząca PE.
Fotografia w nagłówku
Ewa Konarzewska -Michalak
Czy uchwała i opłata reklamowa są – lub mogą być – skutecznymi narzędziami kształtowania ładu przestrzennego, zgodnego z oczekiwaniami społecznymi? Na to pytanie szuka odpowiedzi Paweł Grobelny, laureat Diamentowego Grantu.
Fotografia w nagłówku
Ewa Konarzewska-Michalak
- Człowiek nie jest ani zasobem, ani kapitałem ludzkim. Trzeba na nowo zdefiniować podejście do prawa - prof. Alain Supiot dał wykład podczas polsko-francuskiego seminarium "Zarządzanie za pomocą liczb". Wydarzenie zorganizował CHO oraz Centrum Studiów Zaawansowanych w Nantes.