Zapraszamy do badania ankietowego w ramach Uni4Equity

Prof. Sylwia Jaskulska, fot. archiwum
Obraz

W intranecie zostało zamieszczone zaproszenie, kierowane do wszystkich osób studiujących i pracujących na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, do udziału w badaniu ankietowym prowadzonym w ramach projektu Uni4Equity.

- To bardzo ważny czas dla naszego zespołu, bo wyniki wielomiesięcznej pracy ujrzały wreszcie światło dzienne” – o projekcie Uni4Equity, wzmacniającym uniwersytety w działaniach profilaktycznych i reagowaniu na przejawy molestowania seksualnego, mówi jego kierowniczka na Polskę, prof. Sylwia Jaskulska. Dziś zapraszamy osoby studiujące i pracujące na UAM, do udziału w badaniu, chcemy bowiem poznać Państwa opinie i doświadczenia związane z tematyką projektu. Wkrótce przedstawimy ofertę warsztatów, szkoleń i spotkań dedykowanych tej tematyce. Wierzę, że zgodnie ze swoim głównym celem, projekt wzmocni naszą uniwersytecka społeczność.

Więcej informacji o projekcie: https://wse.amu.edu.pl/badania/projekty/uni4equity

Wydarzenia Wydział Studiów Edukacyjnych