Ogólnouniwersyteckie

Fotografia w nagłówku
Magdalena Ziółek
Narodowe Centrum Nauki opublikowało na swoich stronach wyniki konkursu POLONEZ BIS 1. Wśród laureatów znalazło się czworo naukowców z UAM.
Fotografia w nagłówku
Magdalena Ziółek
Narodowe Centrum Nauki ogłosiło dziś późnym popołudniem laureatów konkursów OPUS 22 i SONATA 17. Wśród nich znalazło się 28 naukowców z UAM: 15 w ramach konkursu OPUS i 13 w ramach SONATY.
Fotografia w nagłówku
opr. red
Rektor prof. Bogumiła Kaniewska gorąco zachęca do udziału w wydarzeniu organizowanym przez PERSPEKTYWY, którego partnerem akademickim jest także UAM - WOMEN IN TECH SUMMIT - https://womenintechsummit.pl.
Fotografia w nagłówku
Ewa Konarzewska-Michalak
Wielkie Grillowanie po kilkuletniej przerwie wróciło na Morasko. - Wreszcie się udało, mamy to! - powiedziała prorektor prof. Joanna Wójcik otwierając imprezę. Organizatorzy odebrali klucze do miasta z rąk przedstawicieli Integralii, imprezy juwenaliowej przygotowanej przez stude
Fotografia w nagłówku
opr. red
Wojciech Dróżdż, Szymon Sobczak i Kinga Stefanowska z Wydziału Chemii, Grzegorz Glabisz z Wydziału Historii, Jagoda Dominika Litowczenko-Cybulska z Centrum Nanobiomedycznego, Krzysztof Szulc z Wydziału Fizyki, to nazwiska laureatów z UAM, którzy otrzymają prestiżowe stypendia...
Fotografia w nagłówku
Ewa Konarzewska -Michalak
Dzień Sportu UAM wraca do formy stacjonarnej! Dzisiaj (11 maja) na Kampusie Morasko, studenci i pracownicy UAM mierzyli się ze sobą rywalizując oraz współuczestnicząc w wielu dyscyplinach sportowych. W maratonie jogi wzięła udział także rektor UAM, prof. Bogumiła Kaniewska.