Ogólnouniwersyteckie

Fotografia w nagłówku
Władze Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zachęcają do przyjmowania szczepień przeciwko koronawirusowi i wspierają poglądy zbieżne z inicjatywą „Nauka przeciw pandemii". 
Fotografia w nagłówku
Jagoda Haloszka
Szesnastu najlepszych studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza otrzymało tytuł BESTStudentGRANT oraz nagrodę w wysokości 5 tys. złotych, które przeznaczą na swoje pierwsze badania.
Fotografia w nagłówku
redakcja
Międzywydziałowa grupa badawcza z Centrum Zaawansowanych Technologii UAM pod kierownictwem prof. Jakuba Rybki otrzymała w ramach konkursu organizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju rekomendację do finansowania dalszych prac nad testem immunodiagnostycznym COVID-19.
Fotografia w nagłówku
redakcja
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza otrzymał Kartę ECHE (Karta Erasmusa dla szkolnictwa wyższego), która jest najważniejszych dokumentem w erasmusowym świecie.
Fotografia w nagłówku
Jagoda Haloszka
Koniec roku sprzyja podsumowaniom – zwłaszcza w sporcie. O tym, jak wypadł nasz uniwersytet w rozgrywkach sportowych, mówi dr Michał Marciniak ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu. Rozmawia z nim Jagoda Haloszka.
Fotografia w nagłówku
redakcja
Niech te święta będą najpiękniejsze z pięknych, pełne wzruszeń, miłości, radości z przebywania w gronie najbliższych. Niech każda chwila spędzona przy wigilijnym stole jeszcze bardziej zbliży Was do siebie. Zdrowia, szczęścia i wszelakiej pomyślności życzy zespół Życia Uniwersyteckiego