redakcja

Fotografia w nagłówku
redakcja
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza wszystkich pracowników, studentów, doktorantów i ich rodziny do puntu szczepień uruchomionego przy budynku dydaktycznym Collegium Biologicum, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 6 (wejście z tyłu budynku, od strony lasu).
Fotografia w nagłówku
redakcja
W związku z dużym zainteresowaniem szczepieniami przeciwko COVID-19 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza wszystkich pracowników, studentów, doktorantów i ich rodziny do puntu szczepień uruchomionego dzięki współpracy z Wojewodą Wielkopolskim.
Fotografia w nagłówku
redakcja
Dr hab. Kinga Kamieniarz-Gdula, kierownik zespołu badawczego z Centrum Zaawansowanych Technologii oraz Wydziału Biologii UAM uzyskała prestiżowy grant European Research Council (ERC). Jest to pierwszy grant ERC przyznany naukowcowi reprezentującemu UAM.
Fotografia w nagłówku
redakcja
11 stycznia 2022 roku o godzinie 11:00 na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu rozpocznie się Gala Wielkopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2022. Uroczystość odbędzie się w siedzibie Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa.
Fotografia w nagłówku
redakcja
Zapraszamy na kursy języka polskiego organizowane w formie online przez Studium Języka i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców UAM. Zajęcia ruszają już od początku marca i będą odbywać się 2 razy w tygodniu. Dostępne są różne poziomy zawansowania.
Fotografia w nagłówku
redakcja
Najnowsze wydanie Życia Uniwersyteckiego już w druku i online. Tym razem sporo miejsca poświęcamy w nim naukowcom z zagranicy. Tym, którzy wybrali UAM. O swojej pracy opowiadają między innymi prof. Hermann Ehrlich, prof. Ilona Koutny, prof. Emerson Coy...