redakcja

Fotografia w nagłówku
redakcja
20 stycznia o godzinie 9.30 odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji UAM konferencja pt. „Ochrona zdrowia w czasach pandemii. Zagadnienia ekonomiczne, medyczne i publicznoprawne.” Swoją obecność na konferencji zapowiedziała Ewa Kopacz wiceprzewodnicząca PE.
Fotografia w nagłówku
redakcja
Międzywydziałowa grupa badawcza z Centrum Zaawansowanych Technologii UAM pod kierownictwem prof. Jakuba Rybki otrzymała w ramach konkursu organizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju rekomendację do finansowania dalszych prac nad testem immunodiagnostycznym COVID-19.
Fotografia w nagłówku
redakcja
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza otrzymał Kartę ECHE (Karta Erasmusa dla szkolnictwa wyższego), która jest najważniejszych dokumentem w erasmusowym świecie.
Fotografia w nagłówku
redakcja
Niech te święta będą najpiękniejsze z pięknych, pełne wzruszeń, miłości, radości z przebywania w gronie najbliższych. Niech każda chwila spędzona przy wigilijnym stole jeszcze bardziej zbliży Was do siebie. Zdrowia, szczęścia i wszelakiej pomyślności życzy zespół Życia Uniwersyteckiego
Fotografia w nagłówku
redakcja
Senat UAM powołał nową komisję stałą – Senacką Komisję ds. Komunikacji i Odpowiedzialności Społecznej. 30 listopada uchwalono jej skład.
Fotografia w nagłówku
redakcja
Kapsuła stworzona przez zespół naukowo-badawczy profesora Artura Stefankiewicza wygrała głosowanie na cząsteczkę roku 2020! Wcześniej informowaliśmy, że międzynarodowy zespół naukowców, z udziałem chemików z Wydziału Chemii i Centrum Zaawansowanych Technologii UAM...