Życie

Fotografia w nagłówku
PMO
Pływająca Baza Nurkowa i Rehabilitacyjna stowarzyszenia Krok po kroku HSA gościła w weekend studentki i studentów ze Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych UAM "Ad Astra" - którzy mogli spróbować pierwszych kroków w nurkowaniu, bądź rozwinąć swoją pasję poznawania świata...
Fotografia w nagłówku
prof. Bogumiła Kaniewska
- UAM jest i będzie uniwersytetem dla wszystkich – list Rektor UAM prof. Bogumiły Kaniewskiej
Fotografia w nagłówku
Małgorzata Rybczyńska
Z Kanclerzem UAM dr. Marcinem Wysockim rozmawia rzecznik prasowy UAM Małgorzata Rybczyńska.
Fotografia w nagłówku
Ewa Konarzewska -Michalak
Centrum Szyfrów Enigma (CSE) rozpocznie działalność we wrześniu tego roku. Inwestycja powstaje w partnerstwie z UAM w budynku Collegium Martineum przy ul. Święty Marcin, gdzie przed wojną znajdował się oddział biura szyfrów Sztabu Generalnego Wojska Polskiego.
Fotografia w nagłówku
Jagoda Haloszka
Historia Eksperymentalnego Obozowiska Epoki Kamienia zaczyna się w 1995 r. w rezerwacie archeologicznym przy Muzeum Archeologicznym w Biskupinie. Pierwszym kierownikiem projektu był Piotr Dmochowski. Od kilkunastu lat Obozowisko prowadzone jest pod okiem dr Katarzyny Pyżewicz.
Fotografia w nagłówku
Magdalena Ziółek
Na stronach internetowych znaleźć można taki mem, ma on kilka wariantów, idea jest taka sama: dwa zestawione ze sobą zdjęcia pokazujące sytuację przed i po pandemii. Lubię ten, w którym na drugim zdjęciu widnieje mieszkanie w całości wypełnione roślinami.