Program PoMost. Ostatnie dni rekrutacji do II edycji

Kończy się nabór do programu PoMost, Fot. Maciej Nowaczyk
Obraz

Do 31 sierpnia trwa rekrutacja do II edycji programu PoMost. Osoby biorące udział w programie będą mogły zrealizować wybrany przez siebie przedmiot na jednej z poznańskich uczelni partnerskich.

Program PoMost to pierwszy tego typu projekt w skali kraju, który umożliwia osobom studiującym realizację wybranego przedmiotu na partnerskiej uczelni. Celem programu jest zwiększenie możliwości rozwoju osób studiujących w Poznaniu oraz wzmocnienie współpracy i integracji poznańskich uczelni.

W programie udział wziąć mogą studenci uczelni partnerskich, którzy ukończyli:

• I rok studiów na studiach pierwszego stopnia lub jednolitych studiach magisterskich
  • lub pierwszy semestr na studiach drugiego stopnia.

W programie uczestniczą następujące uczelnie:

By skorzystać z programu PoMost w semestrze zimowym 2024/25, należy złożyć aplikację co najmniej cztery tygodnie przed rozpoczęciem semestru na wybranej uczelni, tzn. do 31 sierpnia 2024 r.

Uwaga! Program PoMost obejmuje przedmioty prowadzone na wszystkich kierunkach studiów realizowanych w uczelniach uczestniczących w programie, za wyjątkiem wychowania fizycznego i języków obcych. Uczelnia może również określić katalog innych przedmiotów, które nie będą objęte programem PoMost.

Szczegółowe informacje na temat zasad udziału w programie znaleźć można na stronie programu PoMost.

Wydarzenia Ogólnouniwersyteckie