Okolicznościowe karty PEKA już w sprzedaży

Okolicznościowe Karty PEKA
Obraz

Do sprzedaży trafiły trzy okolicznościowe karty PEKA, które upamiętnią ważne, przypadające w tym roku jubileusze: 100-lecie Uniwersytetu Poznańskiego, 40. rocznicę umowy o partnerstwie Poznań-Hanower, a także 50. rocznicę śmierci Krzysztofa Komedy (Trzcińskiego).

Trzy nagrodzone w styczniu karty PEKA dostępne są już w sprzedaży. Wydrukowanych zostało po 5 tys. kart z każdego wzoru.  Autorami zwycięskich projektów są: Jacek Kaliński (100-lecie UP) oraz Dorota Zastróżna i Radosław Kwieciński (Poznań - Hanower oraz Krzysztof Komeda).

- Cieszy fakt, że podróżując po Poznaniu będzie można nie tylko mijać budynki uczelni wywodzących swoją historię z Uniwersytetu Poznańskiego, ale też przypomnieć sobie o tej historii spoglądając na jubileuszową kartę PEKA - podkreśla prof. Tadeusz Wallas, Prorektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ds. kadry i finansów.

Czytaj także: Zrób selfie Stulecia!

Karty można kupić w Punktach Obsługi Klienta ZTM. Do każdej z nich jest dołączany pakiet informacji dotyczący sposobu doładowania i zwrotu oraz unikalny login i hasło w celu umożliwienia zakupu doładowania tPortmonetki przez Internet.

Ogólnouniwersyteckie