Jest nowy serwis internetowy UAM!

Serwis UAM

Dziś, po miesiącach pracy informatycznej i redakcyjnej uruchomiony został nowy serwis internetowy UAM.

- Dotychczasowa strona wymagała pilnej zmiany ze względu na archaiczność rozwiązań, kwestie bezpieczeństwa i wizerunek naszej uczelni. Zakres przeprowadzonych prac był bardzo szeroki i dotyczył między innymi aktualizacji systemu zarządzania treścią, zmian w infrastrukturze, a także utworzenia i publikacji nowego serwisu Biuletynu Informacji Publicznej - czytamy w informacji profesora Tadeusz Wallas, Prorektora i przewodniczącego Zespołu ds. Wdrożenia Nowego Serwisu WWW UAM

Nowa strona jest dostosowana do najnowszych technologii, umożliwia dogodne przeglądanie na smartfonach i tabletach, a także, co ważne, dostosowana jest do potrzeb różnych użytkowników, w tym tych z niepełnosprawnościami. Implementowany serwis jest również lepiej dostosowany do wiodących wyszukiwarek, dzięki czemu użytkownicy internetu, w tym kandydaci na studia, łatwiej odnajdą poszukiwane treści.

Tym samym obok strony informacyjnej www.uniwersyteckie.pl mamy od dziś nowy serwis www.amu.edu.pl Zapraszamy na oba portale w nadziei, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani z naszej pracy i poinformowani o wszystkim co dzieje się na UAM.

Nowa strona: Serwis informacyjny UAM

Ogólnouniwersyteckie