Nowy termin. Konkurs recytatorski Ballady i romanse od_nowa

Ballady i romanse od_nowa
Obraz

Z uwagi na wojnę w Ukrainie oraz oderwanie uwagi każdego z nas w tych trudnych okolicznościach od spraw codziennych, Komisja Konkursowa podjęła decyzję o zmianie terminu przeprowadzenia konkursu recytatorskiego „Ballady i romanse od_nowa”. Konkurs zostanie przeprowadzony 18 maja 2022 roku w Salonie Mickiewicza Collegium Maius UAM przy ul. Fredry 10.

Kompletne zgłoszenia, obejmujące wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia uczestnictwa oraz audiowizualną próbkę recytacji, należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 25 kwietnia 2022 r. na adres ballady@amu.edu.pl.

Zwycięzcom zostaną przyznane nagrody rzeczowe:

• miejsce I: czytnik e-booków wraz z trzymiesięcznym abonamentem na e-booki od legimi.pl,
  • miejsce II: pióro i długopis Parker z logo UAM, bluzę z logo UAM oraz trzymiesięczny abonament na audiobooki od legimi.pl,
  • miejsce III: gry planszowe Scrabble i Monopoly Poznań oraz trzymiesięczny abonament na audiobooki od legimi.pl.

Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy i upominki ufundowane przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.