Wyróżnienie wicepremiera dla naszej doktorantki

Fot. poznan.pl
Obraz

Laureatka Wyróżnienia Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina (pokrycie kosztu wyjazdu na wybraną konferencję naukową na terenie Europy) w konkursie FameLab została Katarzyna Kajukało z UAM

FameLab to konkurs dla naukowców, którzy mają coś do powiedzenia. Finał tegorocznych zmagań odbył się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Wśród 10 najlepszych naukowców była Katarzyna Kujakało – doktorantka z Pracowni Ekologii i Monitoringu Mokradeł Państwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Niestety pani Katarzynie nie udało się wygrać. Tym razem musi wystarczyć wyróżnienie wicepremiera. Serdecznie gratulujemy.

Polecamy również: Finał FameLab. Trzymamy kciuki pani Kasiu!

Z kronikarskiego obowiązku odnotujmy, że laureatką pierwszego miejsca (25 tysięcy złotych oraz udział w międzynarodowym finale konkursu w Cheltenham w Wielkiej Brytanii) została Ruth Dudek-Wicher.

Nauka Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych