Webinarium o doskonałości w nauce

Obraz

Zapraszamy do obejrzenia webinarium, w którym laureaci konkursu „Doskonałość w nauce – użyteczność w praktyce”, organizowanego przez Park Naukowo-Technologiczny, opowiedzieli o swoich osiągnięciach naukowych z perspektywy ich praktycznego wykorzystania w gospodarce. W październiku rusza kolejna edycja konkursu!

Podczas seminarium Profesorowie odpowiadają m.in. na następujące pytania: Na co należy zwrócić szczególną uwagę przy planowaniu własnego potencjału naukowego? Co motywuje naukowców do komercjalizacji wyników badań?

Jakiego wsparcia z zewnątrz potrzebują naukowcy? Jak skutecznie popularyzować swój dorobek naukowy? Chemia na straży ochrony środowiska? Nisze rynkowe w branży IT? Z kim buduje się smart city? Innowacje społeczne a innowacje technologiczne?

Internetowe seminarium jest dostępne tutaj: https://youtu.be/bbR6I10c4jg

W webinarium biorą udział Prof. UAM dr hab. Krzysztof Dyczkowski z @Wydział Matematyki i Informatyki UAM, Prof. dr hab. Tomasz Kaczmarek z @Wydział Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM, Prof. dr hab. Robert Pietrzak z @Wydział Chemii UAM oraz Prof. UAM dr hab. Jacek Łukasz Pyżalski z @Wydział Studiów Edukacyjnych UAM.

Webinarium o doskonałości w nauce

Nauka Ogólnouniwersyteckie