Piotr Berda z najlepszą pracą studencką

Piotr Berda
Obraz

Ogłoszono wyniki Konkursu im. Anny Zofii Krygowskiej na najlepszą pracę studencką z dydaktyki matematyki - edycja 2017. Laureatem pierwszej nagrody jest absolwent Wydziału Matematyki i Informatyki mgr Piotr Berda. Nagrodę otrzymał za pracę ,,Zastosowania matematyki jako specyficzny typ zadań w podręcznikach do nauczania matematyki na poziomie ponadgimnazjalnym'' przygotowaną pod kierunkiem p. dr Edyty Juskowiak.

Czytaj też: Najlepsi z najlepszych także z UAM

Wręczenie nagród odbędzie się na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie podczas Wykładu im. Anny Zofii Krygowskiej w październiku 2018 roku.

Zwycięstwo Piotra Berdy to również powód do chwały dla dr Edyty Juskowiak, której magistranci po raz trzeci z rzędu wygrywają kolejne edycję Konkursu im. Anny Zofii Krygowskiej na najlepszą pracę studencką z dydaktyki matematyki

Nauka Wydział Matematyki i Informatyki