Nowa wersja projektu statutu UAM

JM Rektor UAM prof. Andrzej Lesicki
Obraz

Dostępna jest już nowa wersja projektu statutu UAM. JM Rektor prof. Andrzej Lesicki zachęca do zapoznania się z dokumentem. Uwagi można przesyłać do 8 marca.

Z nową wersją dokumentu można pobrać ze strony internetowej Uniwersytetu.

Czytaj też: Przełom roku i rok przełomu

- Tekst ogłoszony dzisiaj stanowi zarówno efekt dyskusji nad poprzednimi propozycjami, jak i rezultat namysłu nad wieloma, kierowanymi do mnie i komisji, uwagami sugerującymi zmiany w wersji wcześniejszej.
Tworząc obecne zapisy, staraliśmy się uwzględnić wszystkie Państwa uwagi i propozycje, o ile były one zgodne z zapisami ustawy i nie burzyły wizji uczelni, której przyszłość określamy. Pragnę podkreślić, że nadal jesteśmy na etapie dyskusji, dlatego podana wcześniej skrzynka kontaktowa – statut@amu.edu.pl – będzie otwarta na kolejne sugestie i komentarze do 8 marca. Za wszystkie dotychczasowe uwagi dziękuję i zapraszam Państwa do dalszego, wspólnego wysiłku w pracy nad nowym statutem - pisze Rektor na stronie UAM.

Nauka Ogólnouniwersyteckie