Wersja kontrastowa

EPICUR. Kursy dla studentów na europejskich uczelniach

fot. Maciej Nowaczyk
fot. Maciej Nowaczyk
Obraz

EPICUR oferuje studentkom i studentom pierwsze kursy w nowym roku akademickim. Zajęcia będą prowadzone przez europejskie uczelnie należące do konsorcjum. Zapisy trwają!

W semestrze zimowym i letnim w roku akademickim 2020-2021 konsorcjum EPICUR, do którego należy Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, po raz pierwszy zaprasza studentów do uczestnictwa w zajęciach pilotażowych.

W ośmiu uniwersytetach należących do konsorcjum EPICUR studiuje obecnie ponad 300.000 studentów, dlatego też przygotowanie oferty dydaktycznej dla wszystkich jest praktycznie niemożliwe. Podejmując jednak wyzwanie, konsorcjum EPICUR przygotowało pierwszych 10 kursów w semestrze zimowym, a kolejne są planowane w semestrze letnim.

Wszystkie zajęcia prowadzone będą online w języku angielskim. W bieżącym roku akademickim studenci mogą uczestniczyć w tych zajęciach na zasadzie dobrowolnego zgłoszenia, które będzie zaliczone jako dodatkowe osiągnięcie w suplemencie. Dodatkowe informacje o poszczególnych kursach, kalendarzu i warunkach rejestracji dostępne są w broszurce w załączniku.

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem, warunkach rejestracji i ofertą zajęć.

Por. http://epicur.amu.edu.pl/

W razie pytań prosimy o kontakt: epicur@amu.edu.pl

EPICUR

 

Nauka Ogólnouniwersyteckie
Zobacz podobne

Ten serwis używa plików "cookies" zgodnie z polityką prywatności UAM.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.