Szczepienia przeciwko COVID-19 dla dzieci i dorosłych!

Fot. Adrian Wykrota
Obraz

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza wszystkich pracowników, studentów, doktorantów i ich rodziny do puntu szczepień uruchomionego przy budynku dydaktycznym Collegium Biologicum, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 6 (wejście z tyłu budynku, od strony lasu).

Szczepienia zaplanowane są w terminach:

• 26 stycznia (środa) w godzinach od 9:00 do 15:00 - szczepienia dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat oraz dla dorosłych.
  • 27 stycznia (czwartek) w godzinach od: 9:00 do 15:00 - szczepienia dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat oraz dla dorosłych.

Ze szczepień mogą skorzystać zarówno osoby nieszczepione, jak i te, które kontynuują szczepienia. Należy mieć przy sobie dowód osobisty lub paszport. Dzieci i ich opiekunowie mają pierwszeństwo w wejściu do gabinetu.

Wszystkie pytania dotyczące akcji prosimy kierować do lekarzy rodzinnych lub pracowników infolinii Narodowego Programu Szczepień, dzwoniąc pod numer telefonu 989.

Ludzie UAM Ogólnouniwersyteckie