Zostań wykładowcą Uniwersytetu Otwartego

Zostań wykładowcą Uniwersytetu Otwartego
Zostań wykładowcą Uniwersytetu Otwartego

Uniwersytet Otwarty UAM kontynuuje swoja działalność. Od 2016 roku zaproponowaliśmy ponad 650 kursów, na które zapisało się ponad 11 000 osób. Uruchomiliśmy do tej pory 204 kursy dla 4472 słuchaczy. Nie byłoby to możliwe bez udziału w naszym projekcie wielu wykładowców z naszej uczelni.

Rozpoczynamy przygotowania do nowego roku akademickiego. Zajęcia zaczniemy od 17 października br. a to oznacza, że powinniśmy uruchomić zapisy we wrześniu. Musimy więc mieć gotową ofertę jeszcze przed wakacjami.

W tej sytuacji zwracamy się do Państwa z prośbą o zgłaszanie tematów zajęć do 24 czerwca, by mieć czas na ich opracowanie, zatwierdzenie przez Radę Programowa UO UAM i akceptacje opłat przez JM Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania ofert za pośrednictwem wyznaczonego Pełnomocnika Wydziału lub bezpośrednio na adres internetowy Biura Uniwersytetu Otwartego: uo@amu.edu.pl.

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem: https://uo.amu.edu.pl/strony/wykladowcy oraz na naszej stronie internetowej: www.uo.amu.edu.pl. Jesteśmy też obecni w mediach społecznościowych, w tym przede wszystkim na Facebooku.

Przypominamy:

Przewidujemy w ramach jednego kursu naukowego cykl wykładów lub ćwiczeń i warsztatów w liczbie 15-30 godzin. Spotkania będą się odbywały w różnych terminach, najczęściej raz w tygodniu, w dni powszednie (popołudniami i wieczorami) oraz w weekendy. Prowadzący zajęcia otrzymają wynagrodzenie – stawki brutto dla wykładowców wynoszą odpowiednio: samodzielny pracownik naukowy – 110 zł, adiunkt – 90 zł, doktorant – 70 zł.

Serdecznie zachęcamy Państwa do składania ofert kursów.

Życie Ogólnouniwersyteckie