Prof. UAM dr hab. Witold Mazurczak
Za nami już trzy lata działalności Uniwersytetu Otwartego UAM. Od jesieni 2016 roku, kiedy to rozpoczęliśmy pierwsze zajęcia do dzisiaj, w ramach dziewięciu trymestrów, uruchomiliśmy 204 kursy dla 4,5 tysiąca słuchaczy.
Prof. UAM dr hab. Witold Mazurczak
Uniwersytet Otwarty UAM kontynuuje swoja działalność. Od 2016 roku zaproponowaliśmy ponad 650 kursów, na które zapisało się ponad 11 000 osób. Uruchomiliśmy do tej pory 204 kursy dla 4472 słuchaczy. Nie byłoby to możliwe bez udziału w naszym projekcie wielu wykładowców z naszej uczelni.
Prof. UAM dr hab. Witold Mazurczak
Uniwersytet Otwarty kończy drugi rok działalności. W tym czasie uruchomionych zostało 118 kursów dla blisko trzech tysięcy słuchaczy. Nie byłoby to możliwe bez pomocy i zaangażowania wykładowców Uniwersytetu. Właśnie rozpoczynają się przygotowania do organizacji nowego roku akademickiego.