Wersja kontrastowa

Znamy zwycięzców konkursu "Liczymy ankiety"

Fot. Adrian Wykrota
Fot. Adrian Wykrota
Obraz

20 listopada odbyło się uroczyste zakończenie akcji „Liczymy ankiety!”, zorganizowanej w ramach 11. edycji Badania Jakości Kształcenia 2019/2020. Na podium znalazły się ex aequo po raz kolejny Wydział Teologii, Wydział Matematyki i Informatyki, a także po raz pierwszy – Wydział Fizyki oraz Wydział Prawa i Administracji.

Na zaproszenie Prorektor ds. studenckich i kształcenia prof. Joanny Wójcik w spotkaniu na platformie MS Teams, wzięli udział Dziekani i Przewodniczący Rad Samorządu Studentów z wydziałów, które uzyskały najwyższy wynik procentowy wypełnionych ankiet.

Źródło: amu.edu.pl

W konkursie "Liczymy ankiety", który w tym roku odbył się po raz 4., wydziały oraz filie UAM walczą o uzyskanie największej liczby głosów oddanych przez studentów w ogólnouniwersyteckim Badaniu Jakości Kształcenia. Pomysłodawcą konkursu, i jednocześnie autorem programu prezentującego na bieżąco procent wypełnionych ankiet, jest dr Bartłomiej Przybylski z Wydziału Matematyki i Informatyki.

Wydziały i filie na podstawie liczby studiujących w nich osób zostały podzielone na cztery ligi, spośród których wyłonili się zwycięzcy. Na podium znalazły się ex aequo, po raz kolejny w historii konkursu: Wydział Teologii, Wydział Matematyki i Informatyki, a także po raz pierwszy – Wydział Fizyki oraz Wydział Prawa i Administracji.

Podczas spotkania laureatom przekazane zostały symboliczne czeki na 3000 złotych, które Rady Samorządu Studentów będą mogły przeznaczyć na dowolny cel służący społeczności zwycięskich wydziałów. Pani Prorektor Joanna Wójcik pogratulowała wygranej obecnym na spotkaniu przedstawicielom władz dziekańskich.

zob. też 

 

Życie Ogólnouniwersyteckie
Zobacz podobne

Ten serwis używa plików "cookies" zgodnie z polityką prywatności UAM.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.