Uniwersytet bez dyskryminacji - nowa strona www

Fot. A. Wykrota

Uruchomiona została strona internetowa Uniwersytet bez dyskryminacji.

Strona poświęcona jest realizowanej w murach UAM polityce równego traktowania i przeciwdziałania dyskryminacji. Jej celem jest prowadzenie akcji edukacyjnej zwiększającej świadomość pracowników w wyżej wymienionych obszarach oraz kształtowanie postaw otwartości, tolerancji i wzajemnej akceptacji, a także dostarczanie wiedzy odnoszącej się do podstaw prawnych dotyczących działań antydyskryminacyjnych. Strona zawiera również informacje na temat procedury postępowania w sprawie zachowań o charakterze dyskryminacyjnym.

Strona jest spójna z systemem uniwersyteckim, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz spełnienie wymaganego standardu WCAG, uwzględniającego mechanizmy dostępności do treści dla osób z niepełnosprawnościami.

Zapraszamy na https://bezdyskryminacji.amu.edu.pl/

Wydarzenia Ogólnouniwersyteckie