UAMówi-11 już dziś. Zrób sobie przerwę

Zrób sobie przerwę. UAMówi o godz. 11
Obraz

UAMówi -11.00, to hasło cyklu krótkich wykładów na żywo, które od piątku 20 marca ruszają na  profilu UAM.

To propozycja dla wszystkich, którzy ze względu na epidemię koronawirusa mają wolny czas, np. podczas obowiązkowej kwarantanny, czy też mogą zrobić sobie chwilę przerwy podczas pracy w domu. To także propozycja dla studentów, którzy w czasie przerwy w zajęciach lub e-learningu mogą posłuchać naukowców UAM na żywo!

Wykłady będą miały około 30 minut. Tematyka będzie różnorodna. Cykl zainauguruje w piątek o 11.00 prof. Andrzej W. Nowak, który zajmie się tematem "Kruchy żywot państwa i nauki". Na kolejny wykład zapraszamy w poniedziałek 23 marca. Zrób sobie przerwę

Na wykłady z napisami zapraszamy na oficjalny kanał Youtube UAM. Będą pojawiać się 24 godziny po publikacji na żywo.

UAMówi - 11

Czytaj także: Prof. Piotr Korduba. Życie jest piękne, po poznańsku