Punkt szczepień na UAM. Nowy termin!

Szczepienia na UAM Fot. Adrian Wykrota
Obraz

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza wszystkich pracowników, studentów, doktorantów i ich rodziny do punktu szczepień uruchomionego dzięki współpracy z Wojewodą Wielkopolskim. Uwaga - ustalono dodatkowy termin - 16 grudnia!

Szczepienia na UAM Fot. Adrian Wykrota

Aktualizacja: Akcja szczepień w Punkcie w Collegium Biologicum cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że władze uczelni ustaliły jeszcze jeden, nowy termin. Będzie można zaszczepić się również 16 grudnia w godz. 9:00 - 15:00

Punkt szczepień będzie zlokalizowany w budynku dydaktycznym Collegium Biologicum przy ul. Uniwersytetu Poznańskiego 6 (wejście z tyłu budynku, od strony lasu) w terminach:

25-26 listopada br. w godz. 9:00 - 15:00

7 grudnia br. w godz. 9:00 - 15:00

26 listopada dodatkowo przed budynkiem zostanie ustawiony mobilny punkt szczepień.

Z możliwości szczepienia skorzystać mogą zarówno osoby nieszczepione, jak i te, które kontynuują szczepienie. Należy mieć przy sobie dowód osobisty lub paszport.

Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości!

Wydarzenia Ogólnouniwersyteckie