Noc Naukowców już dziś! Tym razem online

Noc Naukowców 2020
Obraz

Noc Naukowców odbędzie się ona w całej Europie nieco później niż w tradycyjnym terminie, bo 27 listopada 2020 r. Tegoroczne wydarzenie będzie jednak miało także nieco inny charakter niż wszystkie wcześniejsze, bowiem cała impreza zostanie przygotowana w formule online.

Noc Naukowców to jedyna taka noc w Europie. Noc pełna niezapomnianych wrażeń! W tym samym czasie, w całej Europie odbędą się imprezy popularno-naukowe i rozrywkowe pod hasłem: Researchers’ Night. Każdy będzie mógł się przekonać, że nauka jest pasjonująca i ciekawa.

Już od godziny 16 zapraszamy Was do studia NN LIVE na specjalnym kanale Youtube. W czasie transmisji prowadzący będą łączyć się z naukowcami z poszczególnych uczelni. Podczas tego niezwykłego wieczoru swoją premierę będą miały także różnego rodzaju materiały dydaktyczne przygotowane przez naukowców i studentów specjalnie na tą okoliczność. To jednak nie wszystko. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza na specjalny kanał Youtube dedykowany Nocy Naukowców w UAM. To właśnie tam pierwszy raz światło dzienne ujrzą wszystkie propozycje przygotowane przez wydziały i jednostki UAM.

Dodatkowo, wiele wydziałów będzie w dniu wydarzenia, na swoich kanałach społecznościowych prowadzić relacje, konkursy, czy propozycje live – zachęcamy do obserwowania.

Państwa uwadze polecamy wzięcie udziału w tym absolutnie bezprecedensowym wydarzeniu, które nie miałoby szans się odbyć bez zaangażowania naukowców, studentów oraz pracowników administracyjnych z poszczególnych wydziałów/jednostek UAM!

Zobacz program Nocy Naukowców UAM

Wydarzenia Ogólnouniwersyteckie