Mecz na szczycie. Prawnicy lepsi od lekarzy!

WPiA
Obraz

Piknik wydziałowy, jaki odbył się 12 czerwca 2018 r., został poprzedzony arcyciekawym wydarzeniem sportowym, które na długo zostanie w pamięci jego uczestników.  Odbył się mecz piłki nożnej – Prawnicy kontra Lekarze.

Pracownicy naszego Wydziału zmierzyli się z pracownikami II Wydziału Lekarskiego Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Swoim drużynom kibicowali Dziekani obu Wydziałów: prof. dr hab. Roman Budzinowski oraz prof. dr hab. Zbigniew Krasiński. W tym roku w rewanżu za poprzedni rok to Orły Dziekana WPiA były górą wygrywając 3:2 z Kolegami Lekarzami.

Czytaj też: Prof. Janusz Taborek o języku piłki nożnej

Drużyna prawników zademonstrowała doskonałą taktykę i technikę, imponowała waleczną postawą na boisku, co uwieńczyła zdobyciem trzech pięknych goli. Zdobywcami bramek byli dr Piotr Karlik, dr Paweł Kokot oraz dr Jan Andrzejewski. Drużyna lekarzy imponowała sprawnością fizyczną i wytrwałością To ciekawe wydarzenie sportowe poprzedziło Piknik społeczności wydziałowej, na którym Przechodni Puchar Dwóch Dziekanów został przekazany Dziekanowi Wydziału Prawa i Administracji. Trofeum zostanie w naszych rękach przynajmniej do kolejnego meczu. Kontynuacja rozgrywek już za rok.

Wydarzenia Wydział Prawa i Administracji