Jest już nowy numer Życia Uniwersyteckiego

Życie Uniwersyteckie

Szukajcie, a znajdziecie. Najświeższe informacje z uniwersyteckiego podwórka. Gdzie? Oczywiście na uniwersyteckie.pl. Czerwcowy numer Życia Uniwersyteckiego jest już dostępny na stronie uniwersyteckie.pl. A w numerze, jak zawsze, sporo ciekawych tematów.

O zagadkowym Ostrowie Tumski opowiada prof. Hanna Kóčką –Krenz, Adam Bielecki w piłkarskich korkach i pasach samochodowych wędruje na K2, o egipskim feminizmie opowiada dr Hala Kamal, publikujemy też unikatowe zdjęcia z czasów, gdy Uniwersytet był jeden. Zawał? Można przewidzieć – zapewnia prof. Ryszard Krzyminiewski z Zakładu Fizyki Medycznej UAM. O kleszczach i boreliozie na spokojnie tłumaczy prof. Jerzy Michalik z Zakładu Morfologii Zwierząt, ...a prof. Zygmunt Vetulani zastanawia się, dokąd zaprowadzi nas sztuczna inteligencja.

uniwersyteckie.pl - z pasją o życiu

Wydarzenia Ogólnouniwersyteckie