Ferie z nauką w Laboratorium Wyobraźni

fot. Laboratorium Wyobraźni PPNT

Zastanawiasz się jak zaplanować dziecku czas w ferie? Zapraszamy do Laboratorium Wyobraźni PPNT. Przygotowaliśmy specjalne zajęcia dedykowane tym, którzy zimowe wakacje spędzają w mieście.

Zabierzemy dzieci i dorosłych w fascynujący świat iluzji i pozorów. Stworzymy prawdziwy śnieg. Pokażemy dlaczego zimno, śnieg i lód są dobre dla roślin i zwierząt. Zaprosimy babcię i dziadka do wspólnego konstruowania i programowania z wnukami. Zbadamy prawie wszystko – od kosmosu po wnętrze komórki. To będą fascynujące ferie!

Nie zapomnieliśmy także o dziadkach. W dniu ich święta zaprosimy ich wraz z wnukami do wspólnego programowania oraz pokażemy jak łatwo jest lewitować. To będzie fascynujący czas!