Ukraina+Polska: świetlana przyszłość...

Ukraina+Polska: świetlana przyszłość dzięki wspólnym działaniom edukacyjnym
Obraz

13 maja odbędzie się Międzynarodowa konferencja dla nauczycieli EdCamp Poznań. Wydarzenie skierowane jest dla edukatorów i wszystkich zainteresowanych edukacją z różnych zakątków świata. Temat: „Ukraina+Polska: świetlana przyszłość dzięki wspólnym działaniom edukacyjnym”.

Językami wydarzenia będzie polski i ukraiński.

Miejsce: Kampus Morasko - Wydział Matematyki i Informatyki UAM

Udział w konferencji jest bezpłatny. Rejestracja, program oraz prelegenci na stronie www.edcamp.tvoikroky.com/pl

Cele wydarzenia:
  • dążenie do tego, aby nauczyciele z Polski i Ukrainy połączyli się w produktywnej komunikacji i współpracy w celu tworzenia nowych inicjatyw, nowych projektów edukacyjnych dla przyszłości dzieci,
  • wsparcie zarówno polskich jak i ukraińskich nauczycieli, poprzez wypracowanie zrównoważonej metody nauczania satysfakcjonującej obie strony.
Efekty wspólnej pracy mają ułatwić adaptację dzieci w polsko-ukraińskim środowisku, a także pomóc w wyrównaniu ich poziomu wiedzy, który obecnie jest znacznie zróżnicowany.

Zapraszamy do zapisów i uczestnictwa w tym wyjątkowym przedsięwzięciu.

Harmonogram wydarzenia:

• 8.00 – 9.00 Rejestracja uczestników
  • 9.00 – 9.45 Oficjalne otwarcie konferencji + transmisja na żywo w YouTube
  • 9.45 – 10.00 Wspólne zdjęcie
  • 10.00 – 10.30 Przedstawienie prelegentów oraz głosowanie nad wybraniem prelegentów wśród uczestników
  • 10.30 – 11.20 Pierwsza część sesji (7 lokacji + 2 online Zoom + transmisja na żywo w YouTube)
  • 11.20 – 11.30 Krótka przerwa 1 (udział w pierwszej atrakcji)
  • 11.30 – 12.20 Druga część sesji (7 lokacji + 2 online) (7 lokacji + 2 online Zoom + transmisja na żywo w YouTube)
  • 12.20 – 12.30 Krótka przerwa 2 (udział w drugiej atrakcji)
  • 12.30 – 13.15 Obiad (catering)
  • 13.15 – 14.00 Specjalna sesja od przedstawicieli ruchu EdCamp dla wszystkich uczestników
  • 14.00 – 14.50 Trzecia część sesji (7 lokacji + 2 online) (7 lokacji + 2 online Zoom + transmisja na żywo w YouTube)
  • 14.50 – 15.00 Krótka przerwa 3 (udział w trzeciej atrakcji)
  • 15.00 – 15.50 Czwarta część sesji (7 lokacji + 2 online) (7 lokacji + 2 online Zoom + transmisja na żywo w YouTube)
  • 15.50 – 16.00 Krótka przerwa 4 (udział w czwartej atrakcji)
  • 16.00 – 17.00 Oficjalne zamknięcie konferencji + transmisja na żywo w YouTube

Organizatorem jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Wydarzenia Ogólnouniwersyteckie