Startup Preschool Poznań

Startup Preschool Poznan
Obraz

„Startup Preschool Poznan” jest dla osób mających pomysł lub wiedzę o potrzebie rynkowej. Wydarzenie jest darmowe i odbędzie się 15 – 17 marca. Jeśli nie wiesz w jaki sposób założyć swój startup – zarejestruj się! Poznański Park Naukowo-Technologiczny wraz z Start-up Migrants z Berlina oraz partnerami poznańskiego ekosystemu innowacji: PIT Łukasiewicz, UCITT, AMU Innovation, SCUEP, a także CIiTT UP, zaprasza do udziału w „Startup Preschool Poznan”. Wydarzenie jest darmowe i odbędzie się w siedzibie PPNT (ul. Rubież 46H, 61-612 Poznań).

Uczestnicy:

· wysłuchają osobistych doświadczeń założycieli

· dowiedzą się o prawnych aspektach zakładania firmy

· uzyskają wskazówki od czego zacząć

· dowiedzą się także jak rozwinąć swój pomysł w biznes

Absolwenci „Startup Preschool Poznan”, którzy przygotowują się do założenia startupu zostaną zaproszeni do programu „atTRACTION: first client”, który pomaga przeprowadzić wywiady z klientami. Dodatkowo będą mogli wziąć udział w team matchmaking, który pomaga w tworzeniu zespołów startupowych.

Język wydarzenia to język angielski. Liczba miejsc ograniczona. Zarejestruj się tutaj..

Startup Preschool jest aktywne w Niemczech, Skandynawii, a także w Wielkiej Brytanii. Od czasu pierwszego wydarzenia zgłosiło się już ponad 1100 osób, w tym ponad 50% kobiet. Dodatkowo ponad 70 firm zostało założonych przez absolwentów Startup Preschool. Więcej o programie atTRACTION dowiesz się tutaj oraz tutaj.

Szkolenie i kolejne etapy wsparcia finansowane są przez Unię Europejską w ramach projektu „atTRACTION: ATtracting and connecting innovation ecosystem actors for international co-investments in advanced TRACTION of deep-tech companies from Wielkopolska, Lithuania and Andalusia”.

Wydarzenia Ogólnouniwersyteckie