Cykl spotkań w PPNT - Kto pyta nie błądzi

PPNT - Kto pyta nie błądzi
Obraz

Poznański Park Naukowo-Technologiczny, jako realizator projektu „Kto Pyta Nie Błądzi” zaprasza do udziału w cyklu spotkań, których celem jest obalanie mitów naukowych, które funkcjonują w naszym społeczeństwie.

Celem spotkań jest promowanie wiedzy w dziedzinie zdrowia, społeczeństwa, nauki i technologii. W ramach projektu zrealizujemy 24 bezpłatne spotkania z ekspertami a tematem przewodnim pierwszego cyklu jest zdrowie i społeczeństwo.

Spotkania odbędą się 16 i 17 kwietnia, w Kinie Apollo a eksperci dostosują przekazywaną wiedzę do grup docelowych:

• 16 kwietnia, 9:00 – szkoły podstawowe 4-8
  • 16 kwietnia, 12:00 – seniorzy
  • 17 kwietnia, 9:00 – szkoły ponadpodstawowe
  • 17 kwietnia, 12:00 – grupa ogólna

Nie tylko poruszymy tematy, które z naszej perspektywy wydają się być istotne – dajemy także możliwość, aby uczestnicy zapytali ekspertów o to, co ciekawi ich najbardziej.

Zapraszamy do udziału w tej inicjatywie.

Informacje o nadchodzącym spotkaniu i ekspertach: „Kto pyta nie błądzi” - zaprasza na pierwsze spotkania! - Poznański Park Naukowo-Technologiczny (ppnt.poznan.pl)

Informacje o projekcie: Kto pyta nie błądzi - Poznański Park Naukowo-Technologiczny (ppnt.poznan.pl)

Formularz na pytania: Kto pyta nie błądzi - pytania do ekspertów (google.com).

PPNT - Kto pyta nie błądzi

Wydarzenia Ogólnouniwersyteckie