Nauka

Fotografia w nagłówku
Magdalena Ziółek
Narodowe Centrum Nauki opublikowało na swoich stronach wyniki konkursu POLONEZ BIS 1. Wśród laureatów znalazło się czworo naukowców z UAM.
Fotografia w nagłówku
Magdalena Ziółek
Narodowe Centrum Nauki ogłosiło dziś późnym popołudniem laureatów konkursów OPUS 22 i SONATA 17. Wśród nich znalazło się 28 naukowców z UAM: 15 w ramach konkursu OPUS i 13 w ramach SONATY.
Fotografia w nagłówku
Agnieszka Książkiewicz Biuro Prasowe UAM
Na 23 i 24 maja zaplanowana została kulminacja obchodów 10-lecia Wydziału Anglistyki na UAM.
Fotografia w nagłówku
Prof. UAM Iwona Kasperska
Julia Brzózka, studentka II roku studiów magisterskich na kierunku Tłumaczenie ustne (Wydział Neofilologii) jest tłumaczką dziennika Aleksa Mayera, Auschwitz, 16 marca 1945 (wyd. Le Manuscrit). Książka, została zaprezentowana w BU.
Fotografia w nagłówku
Ewa Konarzewska -Michalak
Zakład Historii Europy Wschodniej na Wydziale Historii UAM ma zaszczyt zaprosić Państwa na międzynarodową konferencję pt. Politics of History and Memory Conflicts in Post-Communist Europe, która odbędzie się w dniach 26-28 maja 2022 r., w Poznaniu.  
Fotografia w nagłówku
opr. red
Wojciech Dróżdż, Szymon Sobczak i Kinga Stefanowska z Wydziału Chemii, Grzegorz Glabisz z Wydziału Historii, Jagoda Dominika Litowczenko-Cybulska z Centrum Nanobiomedycznego, Krzysztof Szulc z Wydziału Fizyki, to nazwiska laureatów z UAM, którzy otrzymają prestiżowe stypendia...