Wydział Anglistyki w międzynarodowym projekcie

Przedstawicielami naszej uczelni w projekcie finansowanym przez program Erasmus+ są:  dr Aleksandra Jankowska, dr Anna Broszkiewicz i dr Michał Remiszewski z Wydziału Anglistyki.
Przedstawicielami naszej uczelni w projekcie finansowanym przez program Erasmus+ są: dr Aleksandra Jankowska, dr Anna Broszkiewicz i dr Michał Remiszewski z Wydziału Anglistyki.
Obraz

Projekt „ELSE: Eco/logical Learning and Simulation Environments in Higher Education” finansowany przez program Erasmus+ rozpoczął się w 2018 roku. W tegorocznej edycji nie zabrakło przedstawicieli UAM-u. Obok zespołu z Wydziału Anglistyki UAM, którym kieruje dr Aleksandra Jankowska, w projekcie biorą udział m.in. Università degli Studi della Tuscia czy The Manchester Metropolitan University.

Przedstawicielami naszej uczelni w projekcie finansowanym przez program Erasmus+ są:  dr Aleksandra Jankowska, dr Anna Broszkiewicz i dr Michał Remiszewski z Wydziału Anglistyki. Celem projektu jest przede wszystkim za stworzenie opisu stopnia zaawansowania Procesu Bolońskiego w krajach partnerów oraz opracowanie i udostępnienie studentom materiałów służących samoocenie.

Czytaj także: Dr Anna Jelec. Przez dłonie do mózgu

Zespół z UAM-u odpowiedzialny jest przede wszystkim za opracowanie poradnika zawierającego wskazówki dotyczące samooceny studenta poprzez samo-refleksję. Zadanie to związane jest z zebraniem i klasyfikacją istniejących materiałów, a także zaprojektowaniem i pilotażem nowych. W ramach działań dotyczących zaprojektowania narzędzi służących samoocenie i samo - refleksji, przedstawiciele z Wydziału Anglistyki współpracują w szczególności z partnerem z Cypru.

Nauka Wydział Anglistyki