Ruszyła Letnia Szkoła Prawa - Zdjęcia

Obraz

Konferencję, która zainaugrowała tegoroczną edycję Letniej Szkoły Prawa poświęcono zagadnieniu prawa ochrony danych osobowych w cyberprzestrzeni. Eksperci z Polski, Wielkiej Brytanii oraz Holandii omawiali tematy związane z RODO oraz kryptowalutą.

Zobacz: Jakub Grabowski krasomówca z UAM

Konferencję odbywającą się w Colegium Iuridicum Novum UAM zakończą warsztaty dotyczące kwestii bezpieczeństwa informacji w sieci, ochrony prywatności i danych osobowych, które poprowadzi współorganizator wydarzenia - Urząd Ochrony Danych Osobowych.

W trwającej tydzień Letniej Szkole Prawa bierze udział 39 studentów m.in. z Malty, Danii i Włoch.

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA jest międzynarodową organizacją zrzeszającą 44 kraje. Na UAM działa od 28 lat. ELSA przygotowuje przyszłych studentów do nauki na uniwersytecie. Co ciekawe członkowie organizacji mogą uczestniczyć m.in. w obradach ONZ.

Nauka Wydział Prawa i Administracji