Prof. Pyżalski otrzymał prestiżową nagrodę od NASK

fot. NASK
Obraz

Prof. dr hab. Jacek Pyżalski został nagrodzony przez NASK. 13 grudnia 2018 roku otrzymał nagrodę im. Prof. Tomasza Hofmokla w kategorii „Społeczeństwo Informacyjne”. Wyróżnienie zostało wręczone podczas jubileuszowej gali zorganizowanej z okazji 25-lecia NASK.

NASK (Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa ) to państwowy instytut badawczy nadzorowany przez Ministerstwo Cyfryzacji. Instytut od 25 lat pracuje nad rozwojem sieci i społeczeństwa informacyjnego w Polsce.

Czytaj także: Dziekan WMiI wiceprezesem poznańskiego PAN

Prof. dr hab. Jacek Pyżalski pracuje na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM. Jest autorem licznych publikacji, członkiem sieci naukowych i koordynatorem wielu projektów badawczych, trenerem w obszarze komunikowania i trudnych zachowań. Zainteresowania badawcze naukowca to m.in.: agresja elektroniczna, nowe media, komunikacja w szkole, promocja zdrowia, cyberprzemoc wśród młodzieży.

Nauka Wydział Studiów Edukacyjnych