O Kulturze Głuchych na kongresie w Pekinie

Beata Iwanicka na Światowym Kongresie Filozoficznym w Pekinie

Beata Iwanicka, która pisze doktorat w Zakładzie Psychopatologii Dziecka na WSE UAM uczestniczyła w międzynarodowym wydarzeniu w Chinach. Światowy Kongres Filozoficznym pod hasłem "Uczyć się być człowiekiem" odbył się 13-20 sierpnia na prestiżowym Uniwersytecie Pekińskim, który plasuje się w pierwszej czterdziestce najlepszych uniwersytetów świata według zestawienia QS World University Rankings 2018.

Zobacz: Entuzjastki pedagogiki i edukacji

Światowy Kongres Filozoficzny w Pekinie

Pani Beata wygłosiła referat na temat edukacyjnych i kulturowych problemów związanych z Kulturą Głuchych. Opowiedziała m.in. o polskich doświadczenia w komunikacji osób niesłyszących.

Światowy Kongres Filozoficzny w Pekinie

Doktorantka razem z międzynarodową delegacją odwiedziła główny kampus uniwersytetu, a także miała możliwość porozumiewać się w językach migowych. Wizyta w Kraju Środka może zaowocować dalszymi badaniami pod językami migowymi i Kulturą głuchych na świecie

Nauka Wydział Studiów Edukacyjnych