Magister z WNPiD na medal

Krzysztof Grządzielski

Krzysztof Grządzielski, absolwent kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa zajął II miejsce w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Wiedzy o Mediach Medi@stery. Obroniona w październiku ubiegłego roku praca pt. „Radio Emaus jako przykład medium lokalnego o profilu społeczno-religijnym" została napisana pod kierunkiem prof. Ryszarda Kowalczyka. Jej temat związany jest z radiofonią lokalną i istniejącą od 23 lat rozgłośnią archidiecezji poznańskiej. Jako samodzielna, niesformatowana stacja jest częścią katolickiej radiofonii lokalnej, która stanowi istotny odsetek wśród wszystkich polskich stacji radiowych.

Czytaj też: WNPiD: Promocja prac doktorskich i habilacyjnych

Uroczysta Gala wręczenia nagród laureatom konkursu odbędzie się 13 kwietnia na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.

Ogólnopolski Konkurs Na Najlepszą Pracę Magisterską z Wiedzy o Mediach Medi@stery został zainicjowany w celu promowania najwybitniejszych prac absolwentów magisterskich studiów dziennikarskich. Zgodnie z ideą zawartą w nazwie, Medi@stery mają zbierać wyróżniające się rozprawy poświęcone problematyce medioznawczej, by torować drogę indywidualnym, twórczym i merytorycznie wartościowym dokonaniom.

Nauka Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa