Wersja kontrastowa

Koronawirus. Alert Samorządowy z udziałem UAM

prof. Paweł Churski Fot. Adrian Wykrota
prof. Paweł Churski Fot. Adrian Wykrota
Obraz

Stan pandemii SARS-CoV-2, którego doświadczamy będzie skutkował bardzo szerokimi konsekwencjami społecznymi i ekonomicznymi. Nie czekając na negatywne następstwa i zmierzając do ograniczenia ich zakresu z inicjatywy prof. dr hab. Jerzego Hausnera, w ramach inicjatywy Open Eyes Economy Summit, powstają Alerty Eksperckie: https://oees.pl/dobrzewiedziec/.

 

Rozwijając współpracę między Kolegium Gospodarki i Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Wydziałem Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM, odbywającą się w ramach dyscypliny geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna, do grona ekspertów Alertu Samorządowego został zaproszony prof. dr hab. Paweł Churski. Jednym ze współautorów Alertu Edukacyjnego jest natomiast prof. Przemysław Czapliński z Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej. Efektem pracy tego zespołu są pojawiające się co tydzień opracowania zawierające eksperckie opinie dotyczące znaczenia epidemii koronawirusa dla funkcjonowania samorządów terytorialnych.

Zapraszamy do lektury alertów gospodarczych, społecznych, edukacyjnych i samorządowych oraz ekspertyz na stronach https://oees.pl/dobrzewiedziec/.

Czytaj też: Paweł Churski. Wzmocnić pozycję poznańskiej geografii

Jednocześnie, miło nam poinformować, że wybory na polskich przedstawicieli krajowych do CoRep Association of European Schools of Planning (AESOP) zakończyły się pomyślnie dla dwóch pracowników Wydziału Geografii Społeczno Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej: prof. dr hab. Pawła Churskiego oraz dr hab. Lidii Mierzejewskiej, prof. UAM.

Nauka Wydział Geografii Społ.- Ekonom. i Gosp. Przestrzennej
Zobacz podobne

Ten serwis używa plików "cookies" zgodnie z polityką prywatności UAM.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.