Koncert dla Jeremiego. Wszyscy jesteśmy z Tobą!

Zgodnie z oczekiwaniami koncert na rzecz 6 letniego Jeremiego okazał się sukcesem. Jeszcze raz studenci udowodnili jak wielkie mają serca.

O koncercie ,,Pomóż władcy mórz'' pisaliśmy już na naszych łamach. Zapowiadaliśmy też go w internecie. Bardzo chcieliśmy by dopisała frekwencja, by zebrano potrzebną sumę na specjalną kamizelkę dla Jeremiego. Chłopiec, Jeremi urodził się z wirusem cytomegalii, która spowodowała między innymi czterokończynowe porażenie mózgowe oraz częste napady padaczki. Jest synem absolwentki WNPiD i to właśnie ten wydział robi wszystko co może by pomóc i do pomocy zachęcić innych. Na kamizelkę potrzebne było 20 tysięcy złotych, ale to nie jedyne wydatki.

Zobacz: Studenci promują nowy singiel Camping Hill!

W koncercie pomagały gwiazdy, które w poniedziałkowy wieczór zalśniły na scenie Auli UAM. Było super.

Ogólnouniwersyteckie