Wersja kontrastowa

Festiwal Kultury Studenckiej ''Kulminacje''

Obraz

Kończy się IX edycja Festiwalu Kultury Studentów Kulminacje. Impreza wpisana jest w obchody Dekady Jubileuszowej UAM. Dziś ostatni dzień imprezy.

 

Festiwal od kilku lat reprezentuje studencką pasję tworzenia, którą jest między innymi kultura studentów. Powstał właśnie po to, by studenci łączyli pasje z wiedzą, energią i umiejętnościami. Ideą tego wydarzenia jest wyrażanie siebie poprzez sztukę, pokazanie studenckich talentów, manifestacja odrębności, tworzenie więzi społecznych, współgranie i poznawanie otoczenia. Chcemy udowodnić, że w czasach wszechobecnej znieczulicy na sztukę, w których królują mass media, kultura studencka będzie zawsze obecna.

Zobacz: Noc Muzeów, moc atrakcji

W programie wydarzeń działania z obszaru sztuk wizualnych, warsztaty, muzyka i teatr, a także konkurs fotograficzny, którego hasłem przewodnim są „Kontrasty”.

Jeszcze dzisiaj warsztaty ZUmby o godzinie 17 . O 19 StandUp a o 21 Silent Disco.

Spoglądając na zdjęcia, które w dużej części pozyskaliśmy z festiwalowego FB to jedno z najbardziej kolorowych wydarzeń na UAM. Już teraz można powiedzieć, że efekt jest naprawdę godny podziwu.

Wydział Antropologii i Kulturoznawstwa Wydział Filozoficzny Wydział Psychologii i Kognitywistyki Wydział Socjologii

Ten serwis używa plików "cookies" zgodnie z polityką prywatności UAM.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.