Wylicytuj wycieczkę z rektorem UAM po Collegium Minus

Ile lat ma dywan, który znajduje się w rektorskim gabinecie? Jakie sekrety skrywa uniwersytecka aula? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi zyska zwycięzca aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach 28. Finału WOŚP Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu proponuje wylicytowanie wycieczki po budynku Collegium Minus z wyjątkowym przewodnikiem - rektorem uczelni, prof. Andrzejem Lesickim.

Czytaj także: Meteoryt Morasko w Auli UAM podczas WOŚP 2020!

Przedmiotem aukcji jest możliwość zwiedzenia zabytkowego, neorenesansowego budynku w poznańskiej Dzielnicy Cesarskiej przy placu Mickiewicza, gdzie obecnie mieści się siedziba Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W trakcie godzinnego spotkania z rektorem dowiedzieć się będzie można wszystkiego o historii uczelni, zwiedzić Collegium Minus – budynek, który od ponad stu lat pełni funkcje dydaktyczne, a także dowiedzieć się wielu ciekawostek. Na koniec wizyty zwycięzca otrzyma promocyjne gadżety uniwersyteckie oraz publikacje związane ze stuleciem uczelni.

Aukcja dostępna jest pod adresem: https://allegro.pl/oferta/wycieczka-po-uczelni-przewodnikiem-jm-rektor-uam-8843014527

Wydarzenia Ogólnouniwersyteckie