Warsztaty dla stażystów z Izraela - zdjęcia

W Collegium Minus właśnie zainaugurowana została 6. edycja warsztatów dla stażystów i przyszłych doktorantów z Izraela. W wydarzeniu bierze udział grupa 72 stażystów oraz ich opiekunowie naukowi i prowadzący zajęcia.
Warsztaty potrwają do 10 lipca.

Izraelczycy współpracują ze swoimi opiekunami naukowymi na UAM za pomocą maili, Skype’a i innych dostępnych mediów. Raz w roku przylatują do Poznania na tygodniowe warsztaty.

Czytaj też: Letnie Warsztaty Doktoranckie ze zwycięzcą

Pierwszego dnia warsztatów odbyła się 6. międzynarodowa konferencja organizowana przez Wydział Studiów Edukacyjnych, z udziałem stażystów z Izraela oraz doktorantów z UAM. W tym roku temat konferencji brzmiał: „A Person in a world of cultural and social change – new problems, new challenges Polish and Israeli Experiences”. W tym roku w warsztatach biorą udział 72 osób. Do tej pory obroniło się 5 stażystów, kolejne przewody są otwierane.

Wydarzenia Ogólnouniwersyteckie