Wersja kontrastowa

Prof. Bogumiła Kaniewska. Ona właśnie to zrobi!

Milena Adamczyk
Milena Adamczyk

Pewien dobrze znany i uzdolniony człowiek powiedział kiedyś „Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi”. Dlaczego o tym wspominam? W czasach, gdy przewodniczyłam Niezależnemu Zrzeszeniu Studentów UAM, niejednokrotnie miałam styczność z prorektor ds. studenckich, prof. Bogumiłą Kaniewską. Z mojej (studenckiej) perspektywy, niektóre sprawy wydawały się nie do rozwiązania. A wtedy udawałam się do Pani Profesor i okazywało się, że sytuacja jednak jest do opanowania. Prostudenckość, życzliwość, otwartość i chęć rozmowy – to właśnie charakteryzowało nasze spotkania.

Wierzę, że takie podejście, okraszone entuzjazmem, niegasnącym zapałem i pozytywną energią, doprowadzi UAM na same szczyty różnych wskaźników. Pani Profesor Bogumiła Kaniewska, nie wie, że się nie da – i ona właśnie to zrobi!

 

Milena Adamczyk

Wiceprzewodnicząca Zarządu Krajowego ds. Historii i Alumnów Niezależnego Zrzeszenia Studentów (w kadencji 2019-2020); Przewodnicząca Niezależnego Zrzeszenia Studentów UAM (w kadencji 2018-2019)

 

Czytaj też: Alfabet Kaniewskiej. Suplement

Życie Ogólnouniwersyteckie
Zobacz podobne

Ten serwis używa plików "cookies" zgodnie z polityką prywatności UAM.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.