Poznański Festiwal Nauki i Sztuki odwołany!

Fot. Adrian Wykrota

Szanowni Państwo,

z przykrością informuję, iż ze względu na zagrożenie epidemią koronawirusa konieczne stało się odwołanie przez organizatorów majowych wydarzeń w ramach XXIII edycji Poznańskiego Festiwalu Sztuki i Nauki. W związku z tym nie będzie dnia wolnego od zajęć dydaktycznych, o którym mowa w Zarządzeniu Nr 294/2018/2019 Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z dnia 8 kwietnia 2019 r. w sprawie organizacji roku akademickiego 2019/2020 oraz w Zarządzeniu Nr 295/2018/2019 Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z dnia 8 kwietnia 2019 r. w sprawie organizacji roku akademickiego 2019/2020 dla studiów prowadzonych wspólnie przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Uniwersytet Europejski Viadrina we Frankfurcie nad Odrą w Collegium Polonicum w Słubicach.

Z poważaniem,

prof. Andrzej Lesicki