Edu.Ja rozstrzygnięty. Brawa dla finalistów!

Obraz

Konkurs fotograficzny Edu.Ja rozstrzygnięty! Konkurs adresowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Wielkopolski oraz studentów Wydział Studiów Edukacyjnych UAM. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Czytaj też: Transhumanizm oczami studentów

Czy można edukację zamknąć w obiektywie aparatu robiąc tylko jedno zdjęcie? Wierzyliśmy, że tak i to się sprawdziło. Przez kilka tygodni zapraszaliśmy do udziału w konkursie fotograficznym uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Wielkopolski oraz studentów Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wystarczyło zrobić zdjęcie i krótko je opisać. Praca miała być zgodna z tematem konkursu EDU.JA.

- Pokaż, jak Ty widzisz edukację i siebie w edukacji. Edukację rozumiemy szeroko! Edukacja to nie tylko to, co robisz w szkole czy na uczelni, ale wszędzie tam gdzie czegoś się uczysz (i nie musi to być przedmiot nauczania).

Wydarzenia Wydział Studiów Edukacyjnych