Ćwiczenia antyterrorystów na WNPiD (zdjęcia)

W dniu 06. czerwca 2018 r. około godz. 09.00 w holu budynku WNPiD ujawniono paczkę niewiadomego pochodzenia. Jednocześnie na numer telefonu znajdującego się w portierni Wydziału nieznana  osoba zadzwoniła i poinformowała, że w budynku jest bomba.

To był początek tego czego dziś byliśmy świadkami na terenie Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa. Ćwiczenie przygotowane przez Macieja Krukowskiego, kierownika ćwiczenia i Specjalistę Zespołu Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych mogło się zaczynać. A potem było już tylko lepiej.