Absolwenci UAM wyróżnieni w konkursie Poznań Wielka Zmiana

Absolwenci UAM zostali wyróżnieni w konkursie Poznań Wielka Zmiana, fot. WNPiD UAM
Obraz

Absolwenci UAM: Maria Mnich (Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa) oraz Wojciech Cendrowski (Instytut Antropologii i Etnologii) zostali wyróżnieni w konkursie „Poznań Wielka Zmiana 1989-2015”. Laureaci otrzymali nagrody w kategorii prac magisterskich. Konkurs zorganizowała Fundacja Rozwoju Miasta Poznania.

W tym roku kapituła konkursu „Poznań Wielka Zmiana 1989-2015” nie przyznała głównych nagród, zdecydowała się jednak wyróżnić trzy prace nagrodami pieniężnymi. Dwie z nich otrzymali absolwenci UAM.

Wyróżnienia w kategorii prac magisterskich przyznano pracom:

mgr Marii Mnich - "Branding miast, jako narzędzie marketingu międzynarodowego na przykładzie Poznania"
Praca magisterska: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Promotor: prof. UAM dr hab. Agnieszka Magdalena Stępińska.

mgr Wojciecha Cendrowskiego - "Oczyszczanie zmarginalizowanej przestrzeni- wpływ rozbudowy szpitala na społeczność lokalną Starego Grunwaldu w Poznaniu"
Praca magisterska: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Instytut Antropologii i Etnologii
Promotor: prof. UAM dr hab. Jacek Schmidt.

Konkurs zorganizowała Fundacja Rozwoju Miasta Poznania.

Gratulujemy!

Czytaj też: Sandra Wawrzyniak laureatką Studenckiego Nobla 2020

Absolwenci UAM nagrodzeni w konkursie „Poznań Wielka Zmiana 1989-2015”

Wydarzenia Wydział Antropologii i Kulturoznawstwa Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa