XXI edycja Festiwalu Dni Turystyki (program)

XXI edycja Festiwal Dni Turystyki
Obraz

Zapraszamy serdecznie wszystkich odkrywców, pasjonatów, podróżników do celebrowania nieznanego - już w dniach 18 i 19 marca 2024 roku odbędzie się XXI edycja Festiwalu Dni Turystyki. Będzie ona miała miejsce tradycyjnie na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM (ul. Bogumiła Krygowskiego 10, Poznań). Oprócz interesujących prelekcji organizatorzy gwarantują morze atrakcji. Konkursy z nagrodami, warsztaty, wywiady itd. W tym roku planowane są wyprawy na prawie każdy kontynent. Patronat nad festiwalem objęła redakcja Życia Uniwersyteckiego.

Dwie dekady temu kilka osób wpadło na pomysł zorganizowania studenckiego festiwalu podróżniczego mającego na celu zebranie w jednymi miejscu amatorów

podróżowania. Pasjonaci chcieli podzielić się swoim doświadczeniem, poznać dokonania innych, wspólnie spędzić czas biorąc udział w pokazach slajdów oraz relacjach podróżniczych zaproszonych gości (zarówno tych znanych, jak i tych, o których nikt jeszcze nie słyszał).

Festiwal Dni Turystyki jest coroczną imprezą odbywająca się na przełomie zimy i wiosny na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest to kilkudniowy cykl prelekcji, warsztatów, wykładów oraz pokazów slajdów na temat podróżowania oraz wszystkiego co z nim związane. Razem z naszymi prelegentami przenosimy się w czasie i przestrzeni, aby odwiedzić najodleglejsze zakątki świata.

W festiwalu podróżniczym udział może wziąć każdy, bez względu na płeć,  czy zasób portfela, ponieważ nasz festiwal jest bezpłatny. Każdego roku  Festowal zapewnia wiele atrakcji i niezapomnianych wrażeń, a także konkursy z nagrodami. Spotkać tam można zapalonych podróżników, osoby, które mają niesamowite pomysły i je realizują.

Zapraszamy również na social media, gdzie można zapoznać z kolejnymi  informacjami o wydarzeniu oraz dowiedzieć się o atrakcjach podczas wydarzenia!

Facebook: Dni Turystyki (dni.turystyki)

Instagram: Dni Turystyki (@dni_turystyki)

Dni Turystyki

Festiwal Turystyki