Wersja kontrastowa

XII Koncert Charytatywny „Jednym głosem z wolną Ukrainą”

XII Koncert Charytatywny „Jednym głosem z wolną Ukrainą”
XII Koncert Charytatywny „Jednym głosem z wolną Ukrainą”
Obraz

Stanisław Sojka, Czesław Mozil oraz Wanda Kwietniewska będą gwiazdami XII edycji Koncertu Charytatywnego UAM "Jednym głosem z wolną Ukrainą". Zapraszamy 5 czerwca do Auli Uniwersyteckiej.

Koło Naukowe Polityki Ekonomicznej i Społecznej działające na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa wraz z wszystkimi pozostałymi organizatorami mają zaszczyt zaprosić Was na XII edycję Koncertu Charytatywnego UAM, który w tym roku odbędzie się pod znanym już hasłem „Jednym głosem z wolną Ukrainą”.

 

Koncert odbędzie się  5 czerwca 2023 roku, o godzinie 18:30 w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, przy ul. Wieniawskiego 1. W jego trakcie wystąpią m.in. Stanisław Sojka, Czesław Mozil oraz Wanda Kwietniewska.

Podczas wydarzenia odbędą się licytacje charytatywne, jak i zbieranie funduszy do puszek z przeznaczeniem na tegoroczny cel, jakim jest pomoc dla osieroconych i cierpiących dzieci przebywających na terenach Ukrainy objętych wojną. Zebrane środki zostaną przekazane w porozumieniu i we współpracy z organizacją The Ukrainian Charity Alliance.

 

Do wejścia na koncert uprawniają ,,cegiełki", dostępne w sekretariacie Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM oraz na miejscu przed rozpoczęciem koncertu. Liczy się gest, dlatego każda podarowana kwota skutkuje otrzymaniem cegiełki. 

 

Więcej informacji dostępnych jest na stronie wydarzenia na Facebooku: „Jednym Głosem z Wolną Ukrainą II” - Soyka, Mozil, Kwietniewska (Wanda i Banda) i inni | Facebook

 

Zapraszamy serdecznie na koncert, bądźcie Państwo razem z nami. Zagrajmy głosem wolności wraz z naszymi wspaniałymi artystami!

 

Organizatorzy wydarzenia.

 

Wydarzenia Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa

Ten serwis używa plików "cookies" zgodnie z polityką prywatności UAM.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.