Wersja kontrastowa

"Women in tech summit" już 14 czerwca

WOMEN IN TECH SUMMIT
WOMEN IN TECH SUMMIT

Drogie i Drodzy Studenci i Studentki, Doktoranci i Doktorantki, Pracownicy i Pracowniczki  Naukowi UAM. Rektor prof. Bogumiła Kaniewska  gorąco zachęca do udziału w wydarzeniu organizowanym przez PERSPEKTYWY, którego partnerem akademickim jest także  UAM -  WOMEN IN TECH SUMMIT - https://womenintechsummit.pl.  Odbędzie się ono w dniach 14-15 czerwca w Warszawie.

 

Summit to 2 bardzo intensywne dni rozmów o najnowszych zwrotach w technologiach i naszej wspólnej przyszłości w tym kontekście – z programem 4 scen, serią 60 specjalistycznych warsztatów, tech-talków, Career Expo ze stoiskami prawie 100 najbardziej innowacyjnych globalnych firm technologicznych, Mentoring Zone, gdzie będzie można wziąć udział w jednej z 500 indywidualnych sesji mentoringowych ze znakomitymi liderkami i liderami świata technologii oraz kilkadziesiąt wydarzeń towarzyszących.

Perspektywy Women in Tech Summit 2023 to także 150 inspirujących mówców oraz znakomitych gości specjalnych. W tym roku będą to m.in.: Francesca Cavallo, aktywistka i autorka przetłumaczonej na 50 języków książki “Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek”, Mark Brzezinski, Ambasador USA w Polsce. W roli keynote speakerów wystąpią m.in. Joanne Hannaford, Chief Technology & Operations Officer w Credit Suisse AG, Laura Koormann, Head of Digital Solutions IT Team w Continental, Grzegorz Cimochowski, Head of Business Advisory Department w KPMG.

Wydarzeniu towarzyszyć będą liczne wydarzenia dodatkowe – spotkania w firmach, seminarium naukowe dla badaczek i badaczy w zakresie informatyki oraz gala wieczorna z wręczeniem tytułów TOP10 Women in Cloud Computing. Najważniejszymi tematami tegorocznej konferencji będą: zagadnienia sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, deep techu, rozwiązań chmurowych, komputerów kwantowych i cyfrowej ekologii, a także WEB 3.0 i NFT.
 

Osoby z UAM mają zagwarantowany bezpłatny udział w wydarzeniu, także warsztatach – po zarejestrowaniu się za pomocą poniższego FORMULARZA  otrzymają mailem w ciągu kilku dni kody dostępu do poszczególnych wydarzeń i dalsze wskazówki.

 

O środki na dojazd, dietę i nocleg należy dowiadywać się u dyrektorów szkół doktorskich – w przypadku  doktorantów/-ek, u dziekanów – w przypadku studentów/-ek.

W razie pytań proszę kontaktować się z Anną Schmidt Fiedler afiedler@amu.edu.pl

Wydarzenia Ogólnouniwersyteckie

Ten serwis używa plików "cookies" zgodnie z polityką prywatności UAM.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.