Wersja kontrastowa

Mistrzowskie "Ten Tego" na WNPiD

fot. Jagoda Haloszka
fot. Jagoda Haloszka

W środę na Wydziale Nauk Politycznych w ogniu pytań studentów stanął Paweł Fajdek, trzykrotny mistrz świata w rzucie młotem. Spotkanie ze sportowcem zainaugurowało program "Ten Tego", przygotowanego wspólnie przez Radio Meteor i Telewizję Flesz, który łączy cechy profesjonalnego programu telewizyjnego oraz spotkania otwartego. 

Lekkoatleta promujący ostatnio książkę "Paweł Fajdek. Petarda. Historie z młotem w tle" zredagowaną przez Pawła Hochstima i Pawła Skrabę odpowiadał na pytania Radosława Męczykalskiego oraz studentów, którzy śledzili spotkanie na żywo w  sali, jak i w Internecie. 

- Wpadłem na pomysł, aby zaprosić Pawła Fajdka z prostego powodu. W tym momencie promuje swoją najnowszą książkę i pomyślałem, że dobrze byłoby zrobić z nim wywiad. Później narodził się pomysł, aby zrobić spotkanie otwarte- mówił Radek Męczykalski, prowadzący spotkanie.  

Czytaj również: PTPN uczciło 100-lecie Uniwersytetu Poznańskiego

Podczas spotkania Paweł Fajdek dzielił się anegdotami ze swojego życia prywatnego, jak i zawodowego. Zdradził również jakie ma plany na przyszłość.

- Niedługo zaczną się mistrzostwa, więc w grudniu trzeba będzie zacząć się powoli ruszać i wrócić na ten główny tor - podkreślał mistrz świata.

 

Rozmowy Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Zobacz podobne

Ten serwis używa plików "cookies" zgodnie z polityką prywatności UAM.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.